Klárka zase do školy:)

Pondělí, Únor 17, 2014 by Diny

Po skoro měsíci marodění, které opravdu nebylo vůbec dobré, jednu chvíli hrozila Klárce i žaludeční sonda … ale kočička to ustála, má při sobě obrovskou podporu svých Andělů a také pozemských tet :), dnes šla do vytoužené školy:)

 

Tak posíláme kukačky natěšený výraz těsně před odjezdem a přejeme krásný konec zimy našim čtenářům 🙂

 

IMG_5662 – kopie

17 komentářů to “Klárka zase do školy:)”

 1. Alča napsal:

  Mockrát jsem nahlížela a když jsem nenacházela žádné zprávy, bála jsem se, že se něco děje. Moc jsem na Klárku a vás všechny myslela. Asi jste si neužili nic moc pěkného, ale teď mám velku radost, že je vše zažehnáno a Klárka se může zase těšit do školy. Očička má ještě unavená, ale už zase začínají svítit, tak jak jsme na ni, sluníčko, zvyklí. Klárko, moc přejeme zdraví, zdraví a zdraví. Ať se můžeš zase radovat ze všeho kolem sebe a my všichni z tebe.Moc vás všechny zdraví Alča.

 2. Magda/Jezinka napsal:

  Klárko, Ty nejsi kočička, Ty jsi lvice dračice bojovnice!
  Užila sis děti a školu?
  Držím palce, ať vše zvládáte (všichni) a kuš ze zimou, včera jsem vyhrála. Každý rok hrajeme, kdo najde první sněženku:-))
  Držte se!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. P. napsal:

  Klári, drž se, princezno! Palec nahoru! 😉 😀

 4. Markéta B. napsal:

  Dlooouho jsem sem nakukovala. A konečně článek. Ulevilo se mi, že (už) je všechno v pořádku. Držím palce, Klárka je prostě sluníčko. 🙂

 5. Diny napsal:

  Bohužel, nemoc se vrátila s neúprosností sobě vlastní a Klárka po pouhém jednom týdnu ve škole má zase teploty, kašle, zvrací … no prostě … co víc říkat:(

  Děkuju za jednu každou myšlenku od vás …

 6. Punerank napsal:

  Jste všichni jak hodně zkoušení, tak velmi houževnatí! Moc na vás myslím a modlím se! Aspoň pár zpráviček od doby, co jsem četla knížku! Pán Bůh ať vám pomáhá!

 7. Amelie napsal:

  Kéž je Klárince brzy líp, je to moc hezká a statečná holčička.

 8. Klára napsal:

  Ahoj Klárko,z celého svého srdíčka Ti přeju,aby jsi opět s teplotama a bacilama zatočila,tak jak to umíš jen Ty a všechny nemoci poslala daleko od vašeho bydleníčka.Za chvíli nás zas navštíví jaro a sluníčko,příroda se zas definitvně začne probouzet a bacily,které většinou každou zimu provází,zas utečou někam pryč a ty zas budeš moct do školy mezi svoje kamarády.
  Tvojí mamince Mirce,přeju moc moc síly.Sleduji téměř od začátku vaše radosti i trápení a moc držím pěsti,aby jsi už konečně řekly „uf,konečně je zas líp“.
  Klára

 9. Diny napsal:

  Bohužel je Klárka od včerejšího dne v nemocnici, v noci převezená z té naší u sv. Jiří do Fakultní nemocnice na JIP. Je na plicní ventilaci, dostává vše, co jí pomáhá, je strašně vyčerpaná … kdo nakouknete, prosím o myšlenky pro ní, jestli to někdy potřebovala, tak hlavně teď… děkuju …

 10. Adéla napsal:

  Diny, dlouho jsem nepsala a dívám se sem teď trošku nepravidelně. Jsem ráda, že jsem se podívala zrovna dnes, byť zprávy nejsou vůbec dobré, ale aspoň budu moct přispět i svými modlitbami. Moc na Klárku myslím!!!

 11. Frantishka napsal:

  Diny, Klárinko… dlooouhé měsíce jsem tu nebyla, o vás nevěděla. Respektovala jsem tvá slova, že se chceš stáhnout z „veřejného prostoru“. Dneska mě to k vám přivedlo…asi to není náhoda. Budu na Klárinku sluníčko moc myslet a modlit se za ni. Je to krásné (a dojemné), že škola je pro ni „vytoužená“…
  Fran. z Žrádelníčků

 12. Faf napsal:

  Diny,držím moc palce a myslím na ni. Nemoc určitě přepere a zase bude dobře.

 13. Marta napsal:

  Klárko, často sem koukám, i když jsem už nejmíň rok nepsala. Pořád vás nosím v srdci. Přeju Ti hodně sil, vždycky ses s nemocemi poprala a věřím, že to zvládneš i tentokrát. Jsi veliká bojovnice a spousta lidí na Tebe myslí. Mám Tě ráda i takhle na dálku. Marta

 14. Vodnicekebulice napsal:

  Diny, bude líp. Klárka má silnou vůli a teď, když chodí do školy, tak zabojuje o to víc, přece si nenechá ujít druhé pololetí a začínající jaro nějakým poleháváním v nemocnici!!
  Myslím na ni, posílám sílu.

 15. Diny napsal:

  Děkuju za Klárku. Konečně jsem jí viděla, je v umělém spánku a na podpůrných přístrojích. Další dny ukážou. Za myšlenky pro ní moc děkuju.

  Jsem kdyžtak na emailu: mirsi33@seznam.cz nebo na Facebooku (vzkazy čtu všechny i ne od přímých přátel).

  Také se opatrujte…

 16. Adéla napsal:

  Uf, Diny, hodně sil!

 17. Jandulina napsal:

  Moc na Klárinku myslím a držím palce, Diny- drž se !

Komentovat